ASPI-5040S-330M-T
Abracon
Shielded Power Inductor - SMD - 33uH ±20% - 1.3A - DCR: 0.18 ohm - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +