ASPI-4030S-3R3M-T
Abracon
Magnetically Shielded Power Inductor - Wire Wound - SMD - 3.3uH ±20% - 3.3A - DCR: 0.04 ohm - SRF: 38MHz - Tape&Reel
Description +