ASPI-4030S-120M-T
Abracon
Magnetically Shielded Power Inductor - Wire Wound - SMD - 12uH ±20% - 1.7A - DCR: 0.135 ohm - SRF: 18MHz - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +