ASPI-2012-R47M-T
Abracon
Magnetically Shielded Power Inductor - Wire Wound - SMD - 0.47uH ±20% - 3.55A - DCR: 0.042 ohm - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +