ASPI-0630LR-1R5M-T15
Abracon
Molded Power Inductor - SMD - 1.5uH ±20% - 12A - DCR: 0.0121 ohm - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +