ASPI-0615FS-470M-T2
Abracon
Shielded Power Inductor - SMD - 47uH ±20% - 0.8A - DCR: 0.37 ohm - Tape&Reel
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
REEL Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +