ASPI-0425-220M-T3
Abracon
Shielded Power Inductor - SMD - 22uH ±20% - 0.67A - DCR: 0.195 ohm - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +