ASPI-0312FS-3R3M-T2
Abracon
Shielded Power Inductor - SMD - 3.3uH ±20% - 1.05A - DCR: 0.1 ohm - SRF: 64MHz - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +