ASPI-0312FS-1R5N-T2
Abracon
Shielded Power Inductor - SMD - 1.5uH ±30% - 1.62A - DCR: 0.045 ohm - SRF: 110MHz - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +