ASMPL-0603-R33M-T
Abracon
Fixed Inductor 0.33uH 1.1A 200Mohm
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +