ASMPL-0603-1R0N-T
Abracon
Fixed Inductor 1uH 0.8A 400Mohm
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +