ASFLMX-50.000MHZ-5ABB-T
Abracon
Oscillator - XO (Standard) - 50 MHz - ±50ppm Frequency Stability - Enable/Disable - LVDS Output - 90mA, 2.375V to 3.63V Supply ...
Description +
Oscillator - XO (Standard) - 50 MHz - ±50ppm Frequency Stability - Enable/Disable - LVDS Output - 90mA, 2.375V to 3.63V Supply - 6-SMD, No Lead.