ASFLM1-1.8432MHZ-C-T
Abracon
MEMS Clock Oscillator - 1.8432MHZ ±50ppm 0°C to +70°C - 3.0VDC - SMD - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +