ASFLDV-24.000MHZ-LC-T
Abracon
Oscillator XO 24.000MHz 1.6V ~ 3.6V CMOS SMD
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +