ASFL3-40.000MHZ-E-J-T
Abracon
SMD Crystal Clock Oscillator - 40.000MHZ - Stability: ±20ppm -20°C to +70°C - 1.8V CMOS - Tape&Reel
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +