ASFL3-12.000MHZ-EK-T
Abracon
SMD Crystal Clock Oscillator - 12.000MHZ - Stability: ±30ppm -20°C to +70°C - 1.8V CMOS - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +