ASFL1-33.000MHZ-LRS-T
Abracon
Crystal Oscillator - 3.3V - HCMOS/TTL Compatable - 33.000 MHz (+/-) 25ppm - -40°C to +85°C - SMD - Tape&Reel
Description +