ASFL1-1.8432MHZ-L-T
Abracon
Crystal Oscillator - 3.3V - HCMOS/TTL Compatable - 1.8432 MHz (+/-) 100ppm - -40°C to +85°C - SMD - Tape&Reel
Description +