ASFL1-12.288MHZ-EC-T
Abracon
Crystal Oscillator - 3.3V - HCMOS/TTL Compatable - 12.288 MHz (+/-) 50ppm - -20°C to +70°C - SMD - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +