ASFL1-11.0592MHZ-EK-T
Abracon
Crystal Oscillator - 3.3V - HCMOS/TTL Compatable - 11.0592 MHz (+/-) 30ppm - -20°C to +70°C - SMD - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +