ASEMB-18.432MHZ-LY-T
Abracon
MEMS Clock Oscillator - 18.432 MHz (+/-) 10ppm - 15pF - SMD - -40°C to +85°C - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +