ASEMB-12.000MHZ-XY-T
Abracon
MEMS Clock Oscillator - 12.000 MHz (+/-) 10ppm - 15pF - SMD - -40°C to +105°C - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +