ASE-22.000MHZ-E-T
Abracon
SMD Crystal Oscillator - 22.000MHZ - Stability: ±100ppm -20°C to +70°C - 3.3V - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +