ASE-12.000MHZ-L-C-T
Abracon
SMD Crystal Oscillator - 12.000MHZ - Stability: ±50ppm -40°C to +85°C - 3.3V - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +