ASE-10.000MHZ-L-R-T
Abracon
SMD Crystal Oscillator - 10.000MHZ - Stability: ±25ppm -40°C to +85°C - 3.3V - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +