ASDMB-32.000MHZ-LC-T
Abracon
MEMS Clock Oscillator - 32.0000MHz ±50ppm - -40°C to +85°C - LVCMOS - SMD - Tape&Reel
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ASDMB32000MHZLCT
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    Abracon
  • Part No:
    ASDMB-32.000MHZ-LC-T
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    TH
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Family:
    ASDMB
  • Mounting:
    Surface Mount
  • Frequency Stability:
    ±50 ppm
  • Dimension:
    2.5 x 28798mmmm
  • Frequency Aging:
    ±5 ppm/(1st) Year
  • Minimum Operating Supply Voltage:
    N/A
  • Load Capacitance:
    15 pF
  • Maximum Symmetry:
    55 %