ASDDV-24.576MHZ-LC-T3
Abracon
Oscillator XO 24.576MHz ±50ppm 15pFCMOS/HCMOS/LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-PinCSMD T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +