ASD1-48.000MHZ-EC-T
Abracon
HCMOS SMD Crystal Oscillator - 48.000MHZ ±50ppm -20°C to +70°C - 3.0VDC - Tape&Reel
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +