ASD1-12.000MHZ-EC-T
Abracon
HCMOS SMD Crystal Oscillator - 12.000MHZ ±50ppm -20°C to +70°C - 3.0VDC - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +