ASAK1-32.768KHZ-LRS-T
Abracon
Ceramic SMD LVCMOS Crystal Oscillator - 32.768 kHz ±25ppm -40°C to +85°C - 2.5VDC - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +