AOCJY4A-12.800MHZ-F-SW
Abracon
Oven Controlled Crystal Oscillator - VCOCXO - 12.8 MHz - ±10ppb Stability - 5V Supply - Sinewave Output - 6-DIP (0.701", 17.80 ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
TRAY Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Oven Controlled Crystal Oscillator - VCOCXO - 12.8 MHz - ±10ppb Stability - 5V Supply - Sinewave Output - 6-DIP (0.701", 17.80mm) - 5 Leads.