AMPMEFA-32.0000T
Abracon
Power Optimized Mems Oscillator - XO (Standard) - 32 MHz - ±25 ppm - 1.71V to 3.63V - CMOS - Enable/Disable - 3.20 x 2.50mm - ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Power Optimized Mems Oscillator - XO (Standard) - 32 MHz - ±25 ppm - 1.71V to 3.63V - CMOS - Enable/Disable - 3.20 x 2.50mm - 4-VDFN.