AMPMAFB-50.0000T
Abracon
Power Optimized Mems Oscilator - XO (Standard) - 50 MHz - ±25ppm Stability - 1.71V to 3.63V Supply - 1.3mA (Typ) - 2.00 x 1.60 ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Power Optimized Mems Oscilator - XO (Standard) - 50 MHz - ±25ppm Stability - 1.71V to 3.63V Supply - 1.3mA (Typ) - 2.00 x 1.60mm - 4-SMD - No Lead.