AMMLPVAXCS-29.4912T
Abracon
Oscillator 7050 4-SMD 29.4912MHz ±50ppm -40°C ~ 105°C CMOS 2.25V ~ 3.63V
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +