AMDLA1306Q-2R2MT
Abracon
SMD Molded Inductor - 2.2uH ±20% - 21A - DCR: 4.2 ohms - -55°C to 155°C - 13.5x12.6x6.2mm - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +