AMDLA1004Q-1R5MT
Abracon
SMD Molded Inductor - 0.47uH ±20% - 32A - DCR: 1.5 ohms - -55°C to 155°C - 11x10x3.8mm - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +