AK2DAF1-100.00000T
Abracon
Oscillator, 100 MHz, 30 ppm, SMD, 2.5mm x 2mm, 3.3 V, LVDS, AK2
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +