AIUR-11-222K
Abracon
Fixed Inductor 2.2mH 190mA 4 ohm Through Hole
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +