AIUR-10-390K
Abracon
Fixed Inductor 39uH 1.19A 160 Mohm Through Hole
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BAG Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +