AIUR-04-822J
Abracon
Fixed Inductor 8.2mH 50mA 26 ohm Through Hole
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
BULK 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +