AIUR-04-183J
Abracon
Fixed Inductor 18mH 30mA 60 ohm Through Hole
+ Ver todo
FICHA TÉCNICA Accesorios Notificarme
Cumple con RoHS
BULK embalaje
Certificate of Compliance Guarantee
Descripción +