AIUR-03-120K
Abracon
Fixed Inductor 12uH 1.9A 50 Mohm Through Hole
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BULK Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +