AIUR-02H-3R3K
Abracon
Mini Drum Core Inductor - 3.3 µH - ±10% Tolerance - Unshielded - Wirewound - 2.7 A - 30m Ohm Max - Radial - Vertical Cylinder.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BULK Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +