AIUR-02H-330K
Abracon
Mini Drum Core Inductor - 33 µH - ±10% Tolerance - Unshielded - Wirewound - 1.1 A - 80m Ohm Max - Radial - Vertical Cylinder.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +