AISC-1008-3R3J-T
Abracon
Fixed Inductor 3.3uH 290mA 3.4 ohm
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +