AISC-1008-1R8J-T
Abracon
Fixed Inductor 1.8uH 300mA 2.6 ohm
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +