AIML-1206-1R2K-T
Abracon
Fixed Inductor 1.2uH 100mA 400 Mohm
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +