AIML-1008HC-1R5M-T
Abracon
Fixed Inductor 1.5uH 1.5A 90 Mohm SMD
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +