AIML-0603-2R2K-T
Abracon
Multilayer Ferrite Chip Inductor - 2.2 µH - ±10% Tolerance - Shielded - 15 mA - 1.15 Ohm Max - 0603 (1608 Metric) Package.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +