AIMC-0402-8N2S-T
Abracon
Fixed Inductor 8.2nH 300mA 400 Mohm
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +